Kedim Evde Saksıların İcine Tuvaletini Yapiyor?

aaozturkk

merhaba, kedim evde saksıların icine kaka yapiyor. Tarcin, viks, karabiber denedik ama sonuc alamiyoruz yine de gidip tekrar yapiyor. ayni durumu yasayan ya da bir onerisi olan varsa yazarsa cok sevinirim. Tesekkurler.

2 CEVAP

Seymaaacaan

İçgüdüsel olarak toprağa yapıyor sanırım. Saksıyı kaldırın tümden çözülsün sorun :)

aaozturkk

eve daha fazla oksijen versin ve dekor olarak da dursun diye icerde tutuyorduk fakat cozum bulamazsak sonuc oyle olacak gibi duruyor :) cevabiniz icin tesekkurler