Kendini En Çok Sevdiren Kedi Türü Hangisi

Astix

Arkadaşlar merhaba
Sorum biraz garip maruz görürseniz mutlu olurum. Bir kedim var smokin ve 4.5 aylık ama asla kendini sadece bana sevdirmez yanıma gelmez kucağıma çıkmaz yani çok soğuk bir kedi. Evim müsait maddi anlamda da müsaitim ve bir yavrucak daha sahiplenmek istiyorum ama biraz böyle kendini sevdiren bir yavrucak da istemiyor değilim. Tabi ki evvela sıcak huzurlu sağlıklı bir yuva olmak isterim biraz kendini sevdirmesi ve böyle o mırıl mırıl sesi beni çok mutlu ettiği için kendini sevdiren bir yavrucak da almak isterim. Sizce bu hangisi olur? Dişi veya erkek yada bir tür.
Şimdiden teşekkür ederim.

17 CEVAP

TATA4242

Birde şunu soyliyim eğer yetişkin bir kedi sahiplenirseniz ve ona sevginizi verirseniz gerçekten çok sadık ve sevecen oluyorlar ancak yavru kedi için bu geçerli değil maalesef biz yavruyken onların her istediğini yaptığımız için yetişkin olduklarındada bu şekilde devam ediyor ve sürekli bağımsız oluyorlar.Acikcasi yetişkin tekir kedilerde özellikle dişilerde bu kucak askılığı mevcut Düşünün derim.

Catmom777

Erkek tekir dermisim