Köpek İçin Sakinleştirici?

LokumHanim

Merhaba. Köpeğimle neredeyse 2 senedir beraberiz. Her akşam egzersizlerimizi yapıyoruz, yürüyüş yapıyoruz, beraber vakit geçiriyoruz herhangi bir sorunumuz yok fakat bazı dönemler yuvasında aşırı havlıyor. Çatıya konan kuşa, uçan sineğe, dışarıdan gelen sese aşırı tepkiler veriyor ve şuan o dönemlerden birindeyiz. Kendisi kısır, hiçbir problemi yok. Sebebini anlayamıyorum ve komşulardan şikayet aldığım için zor durumdayım. İnternette bitkisel içerikli sakinleştirici tabletler gördüm, çok stresli olduğu bazı günler onu gözlemleyerek kullansam nasıl olur? Daha önce bu tarz bir şey kullanan var mı?

1 CEVAP

Golge_Hera

Veteriner hekiminizle görüşmeniz daha sağlıklı olur. Altta yatan sebepleri vardır belki, bir eğitmenle görüşmek de faydalı olabilir.