İstanbulda Uygun Fiyatlı Kısırlaştırma

tugbasultann

Maddi durumu çok da iyi olmayan biri için soruyorum. İstanbul'da kısırlaştırmayı uygun fiyata veya ücretsiz yapan bir yer var mı bildiğiniz? Belediye de olabilir

1 CEVAP

amillaaa

Ameliyat gibi ciddi bir şey için tasarruf etmek hayvanın canını riske atmak oluyor maalesef. Daha birkaç hafta önce belediyede kısırlaştırıldıktan sonra bu ameliyata bağlı olarak ölen bir kedi gördüm, daha önce de görmüştüm. Fatih hayvan hastanesi gibi uygun fiyatlı yerlerde de ölüm oranı yüksek maalesef. Durumunuzun rahatlayacağı yönünde bir ümidiniz varsa ameliyatı bir süre ertelemeniz mantıklı olabilir. Yoksa da umarım uygun bir çözüm bulursunuz. Geçmiş olsun.