Kedimin Cinsi Ne?

ElifCakmakk

Cinsini bilmiyorum

7 CEVAP

zeynepgurgen

Tekirin birçok türü vardır. Bk. white tabby, van tabby vs.

pistan32

Bencede tekir

Kaplankedi

Tekir olabilir ama pek bir bilgim yok

Büyük ihtimal tekir kedi

martha

tekir

affogato

Sokak kedisi tekir kedi olamaz tekir rengi ile alakası yok tekir böyle olur
Tekir beyaz ise bu kedicik yani soke

eltarcin

@affogato,
Ne demek sokak kedilerinin cinsi yok? Elbet her kedinin bir cinsi vardır. Sokaktaki kediler tekirdir. Tekirin bir çok türü vardır. Asıl tekir elbette siyah çubuk/benek ile kaplı, kül/boz/kahverengi vb. renklerde olan bir kedidir. Zaten melezdir. Bir kedinin cinsi yoksa, "SoKe" ise, nasıl çıktı ortaya? Sokak kedisi ile tekirin yüz yapılarını karşılaştırın, benzerliği göreceksiniz. Tür farkı her zaman renkte olmaz!
@ElifCakmakk,
Kedinizin yüz yapısı tekire benziyor. Çok tatlıymış maşallah :)