Kedim Sinek Yedi

ciremcakir

Kedim sineği öldürüp yedi. Kedime bir sey olur mu?

6 CEVAP

atillakhan

Merhaba,
Kediniz doğası gereği avlanma iç güdüsüyle hareket eden sinek, yılan, böcek, sürüngen bir çok şeyi avlayıp yiyebilir. Bunun sindirime vs etkisi negatif anlamda olmaz. Fakat sinek tarzı canlılar paraziter hastalıkların taşıyıcîdır malum kondukları yerler gereği. Veterinerinize danısarak parazit tedavilerini yaptırirsanız sorun olmaz.

atillakhan

Korkmayın sinek, solucan, fare, yilan bunlar kedilerin en basit avları :) onlar birer avcı ve avlarını gördülermi ağızlarının suyu akarak onları avlama taktikleri yaparlar

aleyn

siz görmeden neler götürmüştür o kimbilir :)

afiyet olsun

pinarcaya

Afiyet olsun bisey olmaz ☺

ciremcakir

Pazartesi günü ic dış parazit yaptıracaktım zaten. İlk defa böyle bir şey gördüm ve endişelendim açıkçası.