Bu Kedi Irkı Nedir?

Tusan

Bu 2 kedinin ırkını bilen yorumlarsa sevinirim

15 CEVAP

Sezgek

Bu cins kedileri beğeniyorum diyorsunuz bakımı hakkında bilginiz var mı mesela uzun tüylü kedilerin diğer kedilerden farklı olarak ne gibi bir ihtiyaçları vardır bunları araştırdınız mı bunları düzenli olarak yapabileceğinizi düşünüyor musunuz yani manavdan elma seçer gibi foto koymuşsunuz bunlardan istiyorum diyorsunuz düşünme tarzınız çok yanlış ne yazık ki

siz kedi sahibi olmayın. biblo alın eve koyun arada seversiniz.

Gimlihanim

Beğendiğim tarz derken?
Hangisi sıcak kanlı olur gibi bir yorum da yapılamaz ayrıca. Kedi bu. Hepsinin ayrı karakteri var.

Seymaaacaan

Sarı/beyaz olan sarman
Diğeri chincilla veya british longhair

Tusan

Teşekkürler beğendiğim görünüş bu tarz sizce hangisi daha sıcak kanlı olur

Gimlihanim

Seymaaacaan a katılıyorum. Bana da öyle geldi

Tusan

Kimi tekir sever kimi van kedısı herkez hoşuna gıden kedı ırkı farklıdır siz herkez sokak kedısımı sahiplenıyo sanıyosunuz ben bal rengi uzun tuylü kedileri sevıyorum

Tusan

Neredeyse kedi sahiplenicem diye idam ediceksiniz bu ne sinir öfke bir sakin olun sokak ta binlerce norveç orman kedisi var bence bana değil bşr hevesle cins kediyi alıp sokağa atanlara serfileyin bu tavrı burada vakit geçiriyordam araştırıyorum demektir burası manav değil kediler ile ilgili soru cevap yeri .

o zaman manavda gibi davranmayın burası hasta kedisine yardım arayanların yeri. sizin keyfinizle uğraşacak kimse yok burada başka kapıya.

bu arada sizin cinsiniz ne? bakalım bal rengi uzun tüylü kedi sizi sevecek mi?😂😂😂😂😂

DuruKedy

Adam ne beğeniyorsa onu sahiplenmek ister size mi kaldı? Anneniz babanız tercih yapabilseydi sizi almazdı ama Emel 😀

DuruKedy

Adam ne beğeniyorsa onu sahiplenmek ister size mi kaldı? Anneniz babanız tercih yapabilseydi sizi almazdı ama Emel 😀

DuruKedy

Adam ne beğeniyorsa onu sahiplenmek ister size mi kaldı? Anneniz babanız tercih yapabilseydi sizi almazdı ama Emel 😀

Tusan

Ne çok derdiniz varmış yüm derdiniz bu olsun benim sevdiğim bal rengi olsun bu canlara eziyet edenler heves uğruna alıp sokağa atanlara ticaret amaçlı çoğaltıp perişan edenlere de böyle olun temennim amma duyar kastınız ya .

Tusan

Ben sokaktan bal rengi bir can sahiplenicem bal rengi olur sarman olur onun beni sevmesini beklemem bir can kurtulsun yeter yanlıs anlaşıldım belki artık sokakta cins kedi tekir kedi kavramı kalmadı sizi kızdırdığsam af ola bu konuyu kapatıp daha ciddi sorunları dert edinmek lazım .