Kedi Ağız Bakım Ürünü Tavsiye Eder Misiniz

bbahadir

Merhaba,
Kedimin diş etleri kızarıyor, bazen tek bir dişte kan oluyor. Veteriner çekilecek büyük ihtimalle dedi. Ama ben engellemek için bir şeyler yapmak istiyorum. Bunun için ürün kullanan varsa tavsiye verebilir misiniz?

7 CEVAP

develi99

*Crystalin solüsyon,
*Gimcat Genta Tab ve *biodent hexidine

Gibi ürünlerle sansinizi deneyebilirsiniz.

crystalin tek çeşit ve her yerde kullanılır hiç korkmayın. bana veterinerimiz bir solüsyon yaptırdı eczanede. gliserin içine %5 iode yani baticon. bir de 21 günlük antibiyotik yaptı. crystalin ve o solüsyonu 1 ay günde 2 kez sürüyorum. biz de aynı durumdayız tartar var arka dişte ve kızarıklık arada kanama. eğer düzelmezse mecbur çekilecek. bir bunları deneyin sizde. durumu yazın bakalım faydası olacak mı?

Gimlihanim

Crystalin kullanın her gün ağzına sıkın. Zararsız bir ürün. Dentavedin var bir de biz epey memnun kalmıştır. Veterinerlerde satılıyor. Ödül mamalarında da dental olanları seçebilirsiniz. Belki faydası olur. Biodent hexidine den de epey fayda görenleri görmüştüm.

bbahadir

Gimcat ve biodent aldım kullanıyorum zaten. Crystalin ağıza kullanılıyor mu? 2 çeşit var anladığım kadarıyla...

defne182

@Gimlihanim oral cure önerir misiniz peki? oral cure aldım gibgiviti var kızımın

defne182

oral cure satın aldım daha yeni. faydası olur mu sizce?

Berra88

Crystalin spreyin hayvanlar için ağız göz kulak bakım solüsyonu satılıyor. Benim kedimin ağzında da tartar çıktığı zaman veterinerimiz önermişti makyaj pamuğu veya gazlı bez gibi bir şeye sıkıp dişlerini temizleyin diye çok iyi gelmişti