Çok Acil

esrateymur

merhabalar leo oğlumu dün kısırlaştırdım kısrlaştırmadan önce aşırı dercede kızgındı bana saldırıyor ve ısırıyordu ama eşime hiçbirşey yapmıyordu onun yanında bebek gibi beni görmeye bile tahamüllü yok ama şuan için iyi bende korkar oldum leoya karşı onun öncesinde bebek gibi sürekli peşimde kucaktan inmezdi çok özlüyorum o halini ama normale döndü gibi fakat şimdiki sıkıntımız benim kollarımda çifleşme hareketini yapıyordu bende izin verdim eşime asla yapmıyor bu arada ben koltuga oturdugum anda yapışıyordu dün kısırlaşmasına ramen bugün aynı hareketi yaptı bende ayağa kalkıp topuyla oynatmaya çalıştım unutturabilirmiyim bu alışkanlıgı tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum oğlumu çok seviyorum çok üzülüyorum

3 CEVAP

Feronia

Yapılmasını istemediğiniz bir davranışta oyuncak, yemek, yürüyüş gibi şeylerle oyalamaya ve unutturmaya çalışmak çok yanlış bir davranıştır. Bu onda ödül izlenimi uyandıracak ve daha çok yapmaya teşvik edecektir. İttirip sert bir ses tonuyla uyarmalısınız ve o 5-10 dakika içerisinde ona ilgi göstermemelisiniz ki yanlış olduğunu anlasın.

eltarcin

@Feronia'ya ek olarak; Gözlerinizi ittirdiğinizden itibaren ondan ayırmayın. Gözlerinizi ayırırsanız işi ciddiye almayabilir.

Elifinkedileri

Daha dün kisirlasmis bunları yapmasi cok normal belirli bir sure hormonlar daha vucudunda olacak kizginlis belirtileri devam edecek kisirlastigi anda bunlarin yok olmasi imkansiz ona biraz zaman taniyin zamanla gecer