Kedimin Yanağında Yara

Kedimin yanağında böyle bi yara çıktı daha önce boynunda da çıkmıştı veterinerimiz sadece beyaz kediler alerjiye daha yatkın oluyor dedi. Daha öncesinde kedisinde böyle bi sorunla karşılaşan, ne olduğunu veya nasıl geçeceğini bilen var mı?

1 CEVAP

Digol

Benim kedimde Ankara kedisi. Kedimizi ilk veterinere götürdüğümüz zamanlar çok tavuk vermeyin alerji yapabilir, maması neliyse ödül maması başka bir şeyli olsun, tavuğu nadiren verin demişti. Proplan somonlu mamayı özellikle önermişti. Kedinize alerji testi yaptırabilirsiniz, buna göre mama kullanabilirsiniz.