Köpeğim Kullandığımız Mamayı Yemeyi Reddediyor

sevgic

Merhabalar yaklaşık bir yıldır patilimize Advance Somonlu mama kullanıyoruz ilk etapta hemen yer yemek öncesinde heyecanlanırdı son zamanlarda mamayı yemeyi reddediyor üzerine balık yağı gibi ürünler koyduğumuzda bir kısım yiyor. Daha öne kuzulu mama deneyimlemedik. Sizin öneriniz olur mu

3 CEVAP

Köpeğinizin ırkı cinsi nedir acaba

Bazen mamalardan sıkılıyorlar . Uzun süredir somonlu kullandıysanız yavaştan kuzuyla değiştirebilirsiniz diye düşündüm . Bende maltese terrierime aynısını yapıyorum .

sevgic

Maltipoo cinsi. Tamamdır kuzulu mama deneyeceğim