Yaş Mamada Kısırlaştırılmış Mama Olması Önemli Mi

Minminik

Petlebi indirim yapmış yaş mama stoklayacağım ama kedim yavru ve 1-2 aya kısırlaştıracağım yaş mama seçerken yavru ve kısırlaştırılmış olmasına dikkat etmelimiyim yoksa yaş mamada haftada 1 vereceğim için normalde alabilir miyim

3 CEVAP

Sezgek

Zaten yaş mamada kısır ibaresi oluyor mu ben hiç görmedim içeriği iyi mamalarda zaten etten başka bir şey olmadığı için çok da sıkıntı olmaz ben schesir markasının yaş mamasını kullanıyorum mısır ibaresi görmedim hiç bir yerinde vende haftada bir kullanıyorum löp et çıkıyor içinden bazen benim bile canım çekiyor kokusundan ben balığa bayılırım çünkü 😅😂 dolayısıyla sıkıntı olmayacaktır bence kaliteli bir yaş mamada

Balimlilac

haftada bir vereceğiniz için kısır mama olmasına gerek. Ama kuru mama öyle değil tabiki.

Minminik

Tesekkurler yetiskin mamasida aldim cocuk hep ayni seyo yiyor yavru yas mamalar hep balik ve tavuklu