Dudağı Eriyen Kediye Maddi Destek Ve Yönlendirme

Ecemmka

Merhabalar, bu kediyi bahçede bu halde bulduk. Beklenenden çok daha masraflı bir tedavisi oldu ve bize 4100 liralık bir borç çıkardılar. Hatay'da yaşıyorum ve maalesef burada farkındalık çok az. Sadece 600 lirasını ödeyebildim. Dileyene gerekli klinik bilgilerini vs atabilirim. Dudağı eridiği için yenisi oluşamayacak fakat derisi yenilenecek. 5-10 liraya dahi ihtiyacım var. Maddi imkan olmasa da beni yönlendirebilecek, yardım isteyebileceğim, sosyal medyadan etiket desteği dahi alabilmeye ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

5 CEVAP

Suraemir

Keşke olsa da versem vallahi bizimkide ishal çözüm bulamadım Facebook'ta kedi gruplarına yazın maddi durumu iyi olup merhametli insanlar mutlaka vardır Allah yardımcımız olsun

Miniss

Merhabalar nasıl bir tedavi uygulandı acaba bugün ağzında sorun olan bir kedi buldum yarin vet e götürücem fiyatı gorunce korktum acikcasi🥲

Anonymus985465

Adana'da HayKonfed Başkanı Nesrin Çıtırık ve yerel Hayvanları Koruma Dernekleri, Haycan Kurtarma Grupları ile irtibata geçin.
Belediye'nizinnHaycan Hakları Komisyonu Başkanı'yla da görüşün
Emeğinize, yüreğinize sağlık.
İyiki varsınız

Ecemmka

Teşekkür ederim maalesef buradaki belediyemiz ülkenin en kötü belediyelerinden biri bu konuda. Etrafımda daha önceden yardım talep edenler oldu ama olumsuz oldu hep

Ecemmka

Bizimki çok kötü durumdaydı. Beklenenden daha yüksek bir borcu çıktı durumu ilerlemişti. Ama her ağız yarasında bu miktar çıkmaz. Korkmanıza gerek yok bence. İlerlemeden tedavi ettirmek çok daha rahatlatır. Biz maalesef geç kalmıştık.