Hangi Nd Mama Daha Kaliteli Sizce

selinay41

Kısır kedim için tavuklu narlı mı yoksa kuzulu yaban mersinli mı almalıyım

2 CEVAP

dilanbulent

Aynı seri ise yani sadece aroma olarak fark varsa birine daha kaliteli demek zor. Mesela bir mama markası düşünün, bir seri çıkarıyor. Birisi tavuklu, birisi balıklı. İçerik olarak tamamen aynılar, sadece balık ve tavuk olarak 2'ye ayırmışlar. Bu durumda birine daha kaliteli demek yanlış olur. Sizin kediniz hangisini seviyorsa onu alın. Ama ND markasının farklı farklı serileri var bir önceki @Midnightoil arkadaşımızın da yazdığı gibi. Ocean serisi var, tahılsız serisi var, tahıllı serisi var, var oğlu var. Sizin alacağınız mama aynı seride mi değil mi orasını bilemiyorum ama genel olarak anlamışsınızdır mantığı diye düşünüyorum

Midnightoil

Hemen her çeşidini denedik kısır için. En doyurucu ve iyi geleni maalesef ki en pahali olan Quinoa serisi oldu. Diger serilerde aşiri yeme ve aktif olma durumu yaptı hep. Hele ki Ocean serisi kesinlikle doyurucu gelmedi bizimkine.