Kedi Sahiplendirdim Kaç Haftadır Haber Alamıyorum

Pamuqum

Ankara soğuğunda, Sokakta gece kondunun çatısında yaşayan yavrulari ilana koymuştum aynı kediye 3 kişi talip oldu ama ilk konuştuğun kişi kendini bana aşırı güvendirdigi için ve çok istekli olduğu için o kişiye
sahiplendirdim(ilk deneyimim :(.....) ilk hafta herşey güzeldi kedinin durumundan haber alıyordum. Ertesi gun sorduğumda cevap vermedi üstüne gittim başına bisi geldi bu yüzden resim fkn atmiyorsunuz rüyalarıma giriyor lütfen resim atin diyince vicdani sızladı( kiyamam) "KEDİ İYİ İÝİ MERAK ETME DEDI " ven de neden resim atmiyorsunuz dedim ve o gundur be yazsam görüldü atiyor ama cevap yok. ARTIK ANLADIM KEDININ BAŞINA BİRŞEY GELDİ YA SOJAGA ATTILAR YA ÖLDÜ ALLAH YUKARDA( SÖZDE İMANLI İNSANLAR....)

12 CEVAP

zeynepgurgen

Ben de onu söyleyecektim. Bir de bir yakınınızın telefonundan arayın bakalım. Ayıp ama gerçekten. İnsanlar yalvar yakar istiyorlar, sonra ses seda kesiliyor.

Mukaddess

Telefonları da mı açmıyorlar?

Pamuqum

Hayır ya açsalar. yarın başka numaradan arayacağım

Mukaddess

Evet bencede başka numaradan arayıp dene bakalım öyle olunca çok kötü oluyor işte insanlara güvenmek durumunda kalıyoruz ki alırken de öyle diyorlar ama şunu da öneriyi iyice araştırmadan sahiplendirme yani önceden kedi bakıp bakmadığını sor baktiysa sonucun ne olduğunu filan ve kendini ovenlere söyle yaparım çok iyi bakarım falan diye övünenlere sahiplendirme yapma.. Çok aşırı tedirgin olanlara da aynı şekilde onu bir şekilde anlıyorsun zaten bende aynı hatayi yaptım çok güvendimişti çok iyi bakarım ben sen merak etme sakin diye ben endiseleniyordum tamam dedim vereyim verdim benim yavrumu öldürdü çok üzgünüm insanlar çok tuhaf guvenilmiyor hiç.

Pamuqum

ilk tecrübem böyle oldu dediğiniz gibi hemen aldanmamak gerekir artik böyle hatalar yapmayacağım kedinize de yazık olmus ama bu durumlar bizi uzsede en azından tecrube kazaniyor insan kime guvenip güvenmeyecegi hakkinda

Emrondre

Ben hayatımda hiç kedi bakmadım deneyimim yok ama sokak hayvanlarına oğlumla yuva yapıp mama alıp veririm .Hayvan sahiplenmek o canlıya canın gibi bakmaktır buda benim fikrim,kızımı bulup bakan güzel insanları tanıyınca dünyam değişti onun bakışı sevgisi bana hayran bıraktı bana inandılar bende onlara hergün resmini çekerim fikirlerini deneyimlerini sorarım insanlar kötü bu zamanda umarım haber alırsınız .Onlar o kadar masumki

Pamuqum

Aynen öyle beni atarlarda kedi yi atmazlar fln dedi iyice güvendim bi de o kadar dedim yabani kedi sokakta alışması çok uzun sürebilir sabır gerektirir dedim.biz alıştırırız onu fln dedi . Kesin o sorun oldu zaten ilk gun tuvaletini eve yapmış. Işte haber alamayinca kediden, gelip arabayla alalim dedim ama nafile .yarin haber vericem durumlari

Pamuqum

@emrondre harikasınız ya fazala söze gerek yok hayvan severlik insanda dogustan vardir ya sizde de böyle sezdim. Hayatta hep iyi insanlarla karşılaşmıyoruz sizler gibi malesef

Didar42

Buradan sahiplendirdiğim kedimi bir hafta aç bırakarak öldürmüşler ben nereye başvurayım yardım edin lütfen şikayetçi olmak istiyorum

Pamuqum

Ne yapabilirim???, vicdan azabi cekiyorum bu kadar kolaymi can bu ya ben onlara güvenip kediyi kardeslerinden ayırdım

Cennet29

Numaranızı polise verip şikayet edicem falan diye tehdit edin bence

Superisi814

Nasıl yani ?
Emin misiniz ?
Doğru bilgi mi?