Asla Malt Yemiyor ?

ninja00

hangi maltı aldıysa yemedi önerisi olan var mı ?

10 CEVAP

Sehri1536

Benimki de yemiyordu patisine sürdüm birkaç kez sürdüğüm yeri temizleyim derken alıştı yemeye.

cat_expert

Gimcat harici bizimkisi de hiçbirini yemiyor.

Balimlilac

Gimcat ı çok seviyor benimkisi. Bulunduğu çekmece açılınca bile koşarak geliyor.

trixie. yemeyene yedirir.

Mirabonibon

Benimki de yemiyordu patisine sürerek alıştırdım artık yiyor

dilanbulent

Kedinizin maltı sevmemesi, o maltı çöpe atacağınız anlamına gelmiyor. Benim kedim de aynı şekilde. Atmayın maltlarınızı çöpe. Biz kedimize haftada 1 yaş mama veriyoruz. Pazartesini bir yarısını veriyoruz, içine malt macun sıkıp karıştırıyoruz o şekilde veriyoruz. Farkında olmadan yiyor güzelce. Yaş mamanın geriye kalan yarısını da ağzını kapatıp perşembe günü veriyoruz, yine aynı şekilde malt macun sıkıp karıştırıyoruz. Böylece haftada 2 defa malt macun vermiş oluyoruz. Birçok kişi gördüm kedileri malt macunu sevmeyince çöpe atıyorlar. Ben yanlış buluyorum bunu. Bu şekilde malt macunu yedirebilirsiniz siz de

ninja00

fikirleriniz için çok teşekkür ederim önerilerinizi deneyeceğim Gimcat denedim asla yemiyor birde görünce hemen kaçıyor

Mirabonibon

Aynen benim kedim de öyleydi ilk kullandığımız malt gimcattı ve görür görmez kaçıp saklanıyordu ben de her yakaladığımda patisine sürüyordum bunu tadına alışana kadar yaptım şimdi ise ona vermem için bağırıyor o kadar seviyor yemedi diye başka bir taneye para harcamayın yaş mamasına falan da katabiliyorsunuz

ninja00

hepinize çok teşekkür ederim

develi99

Ben mamasina basiyorum. Acikinca eşek gibi yiyor :)