Uygun Fiyatlı Konserve Lazım

dobi06

Tanesi 10-11tl civarı konserve var mı? Pati life alıyordum çok zamlanmış. 20 kedi bakıyorum o yüzden uygun fiyatlı bir mama arıyorum yardım ederseniz sevinirim

14 CEVAP

muratt_dgn

ben sokakta ki canlar için bim'den bestpet'in yaş mamasını alıyorum 6,75 tl olması lazım

Seymaaacaan

Bimde satılan dardanel üretimi konserve mamadan alabilirsiniz içeriği çok güzel fiyatı oldukça uygun

dobi06

Günde nerdeyse 5 adet 400 gr konserve veriyorum o yüzden uygun fiyatlı arıyorum. 100 gr lık olanlar çok maliyetli oluyor

muratt_dgn

@dobi06 günlük yaş mama vermeyin lütfen haftada 1 kere verin iyi değil günlük yaş mama vermek dişleri çürür patili dostların

TATA4242

Mırmır hala ucuz bir mama

TATA4242

400 Gr 15_20 TL aralıklarında ve içeriği iyi,birde Obivan var oda fena değil

Catmom777

Güncel

Gimlihanim

Naturon indirimde epey uyguna gelmişti. Severek de yiyorlar. Obivan de uygun diye biliyorum. Bir de mırmır bakabilirsiniz. Toplu alımlarda epey uyguna gelebilir.

Miniss

******da 400 gr m lik prochoice yaş mama 20-25 tl arasinda olabiliyor.ben buldukça alıyorum

Miniss

A m a z o n

develi99

Best Pet Obivan, Miglior Gatto (400 gr)

develi99

Googla, 400 gr kedi konserve yazip aratirsaniz cimri-akakçe gibi siteler sizi en uygunlarina götürecektir.

dobi06

@ muratt_dgn sokaktaki kediler ne bulsa onu yiyorlar ben yaş mama veriyorum diye dişleri çürümez sanırım

dobi06

Teşekkür ederim yorumlarınız için 🙏🏾