Kedim Hiçbir Şeyi Sevmiyor

stellabennett

tavuk sevmiyor yumurta sevmiyor kuru mama sevmiyor yaş mamada bile sadece Acana seviyor hani kediler salam çok sever ya (her ne kadar zararlı olsa da) işte benim kedi onu bile sevmiyor (zaten sevse de yedirmem ama bunu bile sevmemesi çok şaşırtıyor) ve sonradan olan bir şey de değil küçüklüğünden beri böyle kuru mamayı zaten az yiyor yaş mamayı da her gün veremem e ek olarak tavuk vesaire de sevmiyor yoğurt vereyim desem o da ev yoğurdu yapamadığım için hazır vermem gerekiyor ona da çekiniyorum ben bu çocuğa ne yedireceğim

9 CEVAP

salihaondag8

Valla tam benim kedimi tarif etmişsiniz oda kuru mama az az yiyor gönlü yok gibi yaş mamayı seviyor çok ama onu da çok sık vermek iyi değil arada et felan veriyorum onuda biraz yiyor gerisi yine kalıyor tabakta yoğurtta biraz yer isterse salam ve ev yemekleri sucuk felan hiç yemez bende ne yapacam bilmiyorum bazen maddi manevi çok yoruluyorum psikolojim bozuluyor cidden insanın ama onlarda bizim çocuklarımız bir sekilde geçinip gitmeye çalışıyorum ama işte zor cidden bende bir çözüm bulamıyorum çok üstüne gitmiyorum neyi ne kadar yiyorsa yiyor aç kalmıyor bende pek kafana takmiyorum ama bazen böyle yapiyor diye moralim bozuluyor dışardaki kedileride görünce niye bizimki böyle diye şaşırıyorum 😂😂😂Allah ikimizede kolaylık versin inşallah bu sorunlarımız çözülür diyorum çözüm bulursanız yada bilenlrr bu sorunumuza çözüm bulurlarsa ne mutlu valla

salihaondag8

Senin kedin dahada benimkine göre seçici ve zor bir kedi gerçekten ama benimki de öyle çok seçici gönülsüz herşeyi kolay beğenmez iştahsız az az yer bende öyle kabullendim yani yapacak birşey yok yani 🤗sizde öyle kabullenin çünkü yapacak birşey yok yani

salihaondag8

Bizimkinin kilosu gayet yerinde ve fazla olunca ondan pek takmıyorum ama siz durum öyle zayıf olunca takiyorsuniz ama inanın yani takmamak elde değil dediğiniz gibi yesin istiyoruz ama onlar pek yemiyorlar bende anlamadım kedileri ama işte insan yoruluyor cidden durum böyle olunca kuru mamayı değiştirin sevdiği aromada alın arada değişiklik yapın sıkılmasın biraz oylelikle bazen sevdiği aromada farklı tatlar ve markalar deneyin birazda gerekirse önüne koyun yemezse alın yami çokta simartmamak gerek kendi kedimde bazen şımarık oluup seçiyor bende simartmamaya çalışıyorum o şekilde yiyor mecbur kalınca değilse aynı cocuklar gibi şımardikca daha çok seviyorlar ve birşeyleri yemiyorlar o yüzden simartmayin fazla derim onca hayvan aç kalıp birşey bulamıyorlar mecbur kuru ekmek bile yiyorlar onları düşününce bizimkiler çok simarmis bence sonra bizede sıkıntı oluyor bu durum inşallah çözüm bulursunuz ve birdaha böyle sıkıntılar yaşamazsınız umarım bende yasamam inşallah umarım 🤗

salihaondag8

Yine inşallah arkadaşlar fikir ve yardımcı olurlar umarim bu sıkıntınızı çözersiniz

salihaondag8

Rica ederim inşallah halledersiniz umuyorum birdaha bu sıkıntıları yaşamazsınız geçer gider inşallah kedinizle mutlu mutlu yaşamanız dileğiyle 🤗❤️

Catmom777

Mama saatlerinin çok yakın olmamasına özen gösterin. Farkli bir kuru mama alin

develi99

Felix yaş mama deneyin :) somonlu ve ton balikli

stellabennett

@salihaondag8 dediğibiz gibi cidden çok zor bi durum size de kolaylıkşar diliyorum aslında akışına bırakmak istiyorum ama kilosu zayıf diye bırakamıyorum da napacağımı şaşırdım biraz

stellabennett

@salihaondag8 çok teşekkür ederim yorumlarınız için inşallah halledebilirim ❤️