Kedimin Derisinde Yaralar Çıktı?

meysakcr

Bir süredir kedim kendini çok sevdirmiyor veterinere götürdük benzoik şampuan verdi 4 günde bir yıkayın dedi yapıyoruz ama bir değişiklik yok en son tekrar götürdüğümüzde Cerrahpaşa’ya götürün orda daha iyi araştırırlar hem de daha uyguna gelir alerjisi olabilir dedi kedim 6 yaşında daha önce bu problemi yaşayan oldu mu nasıl bi tedavi gördünüz

1 CEVAP

besin alerjisine benziyor. mamasının değişmesi lazım belki ama ne ile? bunun için araştırılması gerek. şampuan veya ilaçla geçecek bir tedavi değil bence. siz veterinerinizi dinleyip hayvan hastanesine götürün.