İnsandan Hayvana Domuz Gribi?

dadasf

bu sabah kedimi veterinere bıraktıktan sonra çok fazla ateşim çıkmaya başladı. belirtiler domuz gribine benziyor ama olmayada bilir tabi test yaptırmam gerek. kedim 1 saat sonra veterinerden eve gelecek. eğer ki domuz gribiysem kedime geçer mi? kedimle ilgilenebilecek tek kişi benim çünkü. ya da yanında maske ve kolonyayla mı gezmeliyim? lütfen acil cevaplayın

2 CEVAP

Suraemir

Hayır geçmez

muratt_dgn

çok nadir de olsa bulaşma ihtimali var kedinizle yakın temastan kaçının yine de tedbir amaçlı.(sarılmak,öpmek gibi) onun dışında bişey olmaz geçmiş olsun