Annesi Angora, Babası Scotish Fold Olan 8 Aylık Kedim Kızışıyor Hangi Irk Kedi İle Çiftleştirmeliyim

muezzagumus

Annesi Angora, babası scotish fold olan 8 aylık bir kedim var. Çiftleşme zamanı geldiğinde hangi ırk kediyle çiftleştirmem doğru olur? Çiftleştirme için uygun erkek kediyi nasıl bulabilirim yardımcı olur musunuz?

3 CEVAP

dollfacepersian

Kediniz düşük kulaklı ise dik kulaklı bir kedi ile olması gerekiyor. Dik kulaklı ise fark etmez. Öncelikle kedinizin virüs taşıyıcısı olup olmadığı kontrol ettirmeniz, virüs taşıyıcısı değil ise erkekten de aynı testleri isteyip virüs taşıyıcısı değil ise onay vermeniz, kediniz virus taşıyıcısı ise doğacak yavruların sağlıği için hiçbir şekilde ürememesini sağlanmanız önem taşıyor. Şuan zaten çiftleşme için küçük ayrıca

muezzagumus

Cevabınız için teşekkür ederim. Kedim dik kulaklı.

zeynepgurgen

8 ay çiftleştirmek için erken.