Hamilelik Dönemi

MertOsman

Kedimi ciftlestirdim fakat keçi gibi kokuyor normal mi yoksa yıkasam olur mu ki 🐈‍⬛

7 CEVAP

Sezgek

Derin nefes alarak yazıyorum yazdıklarımı kediler yıkanmaz hiç bir şekilde yıkanmamalı hele de kış ayı hayvanı hasta edersiniz deri hastalığına davetiye çıkartırsınız kokunun nedenini bulun önce zaten hayvan kendini yalayarak temizleyecek kulağından falan koku geliyorsa enfeksiyon kapmış olabilir

ben de derin bir befes alarak yazıyorum kedinizi veterinere götürün. ben kısırlaştırmadım kediyi doğursun anneliği tatsın !!!!!!!!!!!!!!!! istedim ama hayvan keçi gibi kokuyor küvete atacam neredeyse diyin bakalım veteriner ne diyecek buraya yazın.

neden verdiniz çiftleştirmeye?????????

MertOsman

3 gün oldu ciftlestirmeye verdim dişi kedimi kokuyor normal mi diye soruyorum .s

Anonymus985465

Koku hastalık belirtisidir. Mesela ağız kokusu; böbrek, karaciğer, diş hastalığı gibi.
Ayrıca, o masum savunmasız canın da duyguları, korkuları var. Biraz empati, biraz vicdan.
Sizin o masum cana layık gördüğünüzün size yapılmasını ister misiniz?
Sokaklarda, barınaklarda aç, sevgiye muhtaç CANlar sıcak birer yuva ararken siz neyin peşindesiniz?

Anonymus985465

Kediler çok hassas canlar. Asla ıslanmamalılar.Aksi takdirde böbrek yetmezliğine dahi sebep olabilir.

MertOsman

Nedir bu sizdeki linç kızgınlık döneminde eş buldum verdim kedimi 3 4 gün çiftleşsin diye siz neyin peşindesiniz değişik değişik yorumlar yazmışsınız kedimi aldıktan sonra tüylerinde koku var bunun sebebini sordum bir ton boş laf yapmışsınız sanırsınız bir siz kedi seviyorsunuz burda !