Nd Mi Exclusion Mi Önerirsiniz ?

Kısır kedilerim için bu iki mamadan birini alacağım. Hangisini önerirsiniz ?

6 CEVAP

Rosier4

N&D

amillaaa

Bence de N&D

dilanbulent

Normal şartlarda ikisini de kendi kedime almam fakat illa ikisinden birini almam gerekse tercihim ND'nin tahıllı mamaları olurdu.

KimJeongguk

Exclusion da çok iyi çoğu mamalardan ama N&D alabiliyorsanız tabiki N&D tercih edin.

Miniss

Nd markasını hiç denemedim ama exclusion sığır etli kedi mamasını kedim aşırı severek yiyordu dışkısı da gayet güzeldi

Dann

Excluison kullandığım dönemde kedim sürekli mama yemek istiyordu, severek yediğinden eminim. Ama doyurucu olduğuna ikna olmadım bir türlü. Yediği kadarınıda tuvaletine geri bırakıyordu çünkü. Tüylerinde de biraz dökülme farkedince değiştirdim. Nd ve exclusion tüyler için iyi gelmedi kedimize. Fakat ikisinide çok severek yediler. Seçmek gerekirse exclusion içerik ve fiyat olarak pahalı. Ben ikisi arasından ND tercih ederdim.