Nd - Orijen Kedi Maması

GeceFanzini

Sevgili dostlar, kedim alerjen olduğu için bir süre veteriner maması kullanacağım. Bu yüzden de elimdeki 2 adet mamayı satıyorum. Her ikisi de Petlebi'den almış olduğum son kullanma tarihi 2024 olan mamalar. ND Ocean Tahılsız 1.5 kg (hiç açılmadı) ve Orijen 6 Fish 1.8 kg (1.3 kg mevcut) fotoğrafları da ekliyorum. İlgilenen olursa Dolap uygulamasında @siriuskitap uygulamasına bakabilirsiniz. Buraya 3 fotoğraf yükleyebildim.

4 CEVAP

GeceFanzini

Sahibinden.com 'da da yayına koydum, oradan detaylı fotoğrafları ve bilgileri görebilirsiniz.

lydnova

sadece nd'yi ayri satar misiniz/kaca satarsiniz

GeceFanzini

Evet Ayrı da satıyorum. ND Kargo dahil 300 TL. Sahibinden veya gardrop uygulmasından @siriuskitap sayfasında da ilanları bulabilirsiniz. Oradan taksitli şekilde de alınabiliyor dilerseniz. Detaylı fotoğraf ve bilgileri de oradan paylaştım

lydnova

bilgi icin tesekkur ederim ilani inceleyip nd'yi almayi dusunuyorum