La Vital Ve Purina Friskies İyi Mi?

ozlemyasavul

9 aylık yeni kısırlaşan erkek kedime La vital ve ya Friskies'ın kısır kedi mamasından almamı önerenler oldu. Fiyat olarak uygunlar. İçeriği nasıl ve kullanan varsa öneriyor musunuz? La vital kullanan arkadaşım veterinere sorup verdiğini söyledi ama benim veterinerime sorduğumda La vitali duymadığını söyledi aklım karıştı.

11 CEVAP

Cennet29

Sizede tavsiyem uygun mamalardan uzak durmanız. Önerebileceğim markalar
ND
Bozita
Advance
Hills
Unıque
Sanabelle
Mystic
Bonacibo
Bütçenize göre bakıp alabilirsiniz

dilanbulent

Eğer maddi durumunuz iyi değilse, bütçeniz kısıtlıysa Bonacibo alabilirsiniz. İçerik olarak mühtiş diyemem fakat piyasada içerikleri leş olmasına rağmen 2 kilosu 200-300 liraya satılan o kadar çok mama var ki. Ben Bonacibo öneririm. Sitesinde 4 kilosu 216 lira. Şimdi belki diyeceksiniz bu da pahalı diye, çok da haklısınız. Bundan birkaç sene önce 216 liraya içeriği en kral mamaları alıyorduk çünkü. Ben Bonacibo öneririm daha aşağısına düşmeyin Bonacibo kötü bir mama da değil zaten

Zxhrlast0x

Kesinlikle iyi değil bir kere market maması. Orta segmentten royal canin ProPlan brit care hills kullanabilirsiniz üst segment olarakta ND Acana orijen öneririm

CakilYavrukus

Bu ND aşkı nereden geliyor anlamadım, bu kadar zengin içerik kedilere yaramıyor.. O kadar çok duydum ki bununla alakalı sıkıntılar.

Cennet29

Tabi ki kalitesiz hepsi. Neye göre öneriyolar anlamış değilim.

develi99

Merhaba hocam, üst düzey mamalar olmamakla birlikte çok kötü de sayılmaz. Sonuçta bu bütçe olayı. Kilosu 500 tl olan mama da var, 50 tl olan da var. Deneyebilirsiniz. Kediniz kendisi karar verecektir zaten :)

salihaondag8

Lavital kısır yetişkin erkek kedime kullandım orta segment güzel içerikli kaliteli bir mama eğer bütçeniz yüksek mamalar almaya yetmiyordw deneyin derim ben bir sıkıntı yaşamadım kedim severek yedi inşallah sizde de öyle olur felicia bonacibo mystic reflex yani öneririm kullanıp memnun kaldıklarım 🤗

selinay41

Bonacibo,felicia,purina one mamalara bi bakabilirsin

ozlemyasavul

Advance kısırlaştırılmış yavru kedi maması sipariş ettim, umarım oğlum sever :) Yorumlarınız için teşekkür ederim.

dilanbulent

Advance de bence çok iyi bir mamadır ama son yıllarda inanılmaz fiyat artışları oldu, normalde Royal Canin ile aşağı yukarı aynı fiyat bandındaydı ama şu an daha pahalı bildiğim kadarıyla. Bir de benim yaşadığım şehre özel mi bilmiyorum ama buradaki veterinerlerin ve petshopların çoğu uzun süredir Advance satmamaya başladılar. Stoklarda mı sıkıntı var bilmiyorum ama eskisine göre daha az görüyorum bu mamayı

Suraemir

......