Kedimi Tararsam Tüy Dökülmesi Azalırmı

Kedi alıcam ama ailem tüy dönmesinden korkuyor ne yapabilirim

9 CEVAP

Feronia

Almayın...

zeynepgurgen

Peluş diye bir cins var. Bu sıralar çok revaçta. Size onu öneririm.

Tarama ve besin takviyeleriyle azaltabilirsiniz ama o tüylü bir hayvan ve dökülecektir ne yaparsanız yapın yine de her yerde azda olsa tüy olacaktır bunu çok problem edecekseniz hiç almayın derim

Tüy sorunu diye bişey yok aslında.Yanı bu bir sorun değil. bizlerin nasıl dökülüyorsa onların da öyle. Önerim ailenizden bağımsız yaşamaya başlayana kadar bu fikrinizi rafa kaldırmanız.

Eger tuy dokme bir problemse kedi almayin.kediler sadece mevsimsel degil normalde de cokca tuy dokebilir taramak kismen bir cozumdir yani kopan tuyler gelir ama mutlaka tuy dokulur.bunun icin bazi urunler var tabi burada kullanilan mamalarinda onemi buyuktur tuy sagliginda.

pinarcaya

Kediler bol bol tuy doker. Bunu onlemenin bir yolu yok maalesef. Bence de kedi alma fikrini rafa kaldirin.

zuhall

[sfenkskedisi]

(https://www.google.com.tr/search?q=sfenks+kedisi&client=ms-android-hms-tmobile-us&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiZzqjS1pnZAhXFESwKHeXqCCAQ_AUIESgB&biw=360&bih=612)

Kedi almayınız sahipleniniz malesef kedilerde tüy sorunu vardır ona karşı yapıcak birşey yoktur azalta bilirsiniz anca

Elfffff

Kediler tüy döker.Ne kadar tararsanız tarayın mama kullanırsanız kullanın döker sonuçta bizim de saçımız dökülüyor.Yanlış anlamayın ama kendi eviniz olunca daha iyi olacağını düşünüyorum.