Yağlı Kuyruk?

yaren13

Merhaba 5 aylık dişi kedimin kuyruk kısmında siyah döküntüler var ve dışardan kirli görünüyor. Araştırmalarım sonucu yağlı kuyruk olmasından şüpheleniyorum veteriner bundan bahsetmedi. Her gün alkolle silmemi önerdi. Daha önce böyle bi deneyimi olup beni aydınlatabilecek var mıdır acaba? Herhangi bi ürün vs önerisi

2 CEVAP

develi99

Benimkinde de oluyor bazen, ılık su ve prille yıkayıp kurutuyorum. :) sobra da kedi yemizleyici ile temizliyorum.. 2-3 ay göturuyor

Catmom777

Organik sirkeyi pamuk ile sürün tekrar yikamayin sirkeyi yalamasindan bi sey olmaz