Sokak Canlari İcin Mama Onerisi

Ebruss23

Paw paw ve enjoy haricinde mama.oneriniz varmi Mitonun tavuklu mamasini alıyordum petshoptaki çalışan biri asiri tuzlu bir mama kedileri öldürür diye bi tabir kullandı korktum öneriniz neelr olur vancat diye bir mamada varmis ama denemedim yerler mi

7 CEVAP

develi99

Bir kadın var çevremde hep kuru mama koyuyor saga sola. Reflex veriyor sanirim. Friskies de veriyor. Bazende açık mamalar ile karistiriyor..

Catmom777

Reflex

Lilibeth

Pawpaw tavukluyu pek yemediler bonnie de pek sevilmedi enjoyu genellikle yediler en seçici olanlar yemedi sadece. Mito çok tuzlu ve aromalı evet bende ona güvenemedim ve fiyatı çok zamlanmış abartmışlar artık. En son öneriler üzerine jetix aldım youtubeda videoda yiyorlardı iştahla, umarım yazlıktakiler yerler

Anonymus985465

Prochoice proderma, my food gourme severek yiyorlar

KedicikUzum

Mercy

KedicikUzum

Bonacibo daha iyi ama Mercy'den

simbakedi

mito emin olun pawpawdan daha iyidir. tuz kedileri öldürür diyo da sanki pawpaw ve enjoy sütten cikmis ak kasik :D sokaktakilere düsük kalite mama almak bile artık cok zor yani acliktan ölmemeleri ilk tercihim artık ancak imkanım oldukça özellikle tercih ettiğim markalar mercy ve econature. econature balıklıya bayılıyo bizimkiler, mercy de seviyolar ve hafta sonuna özel indirimdeydi.