Çok Sinirli Ve Çok Üzgünüm..!

Mukaddess

1 hafta önce yuvalandırdığım kedinin öldüğü haberi geliyor ondan önceki sahiplendirdiğim kedinin evden kaçtığı söyleniyor üstelik bugunde kedimi kisirlastirdim zaten tedirgin ve üzgündüm bugün çok daha Üzgünüm suan hepsi bir araya gelmiş gibi nasıl olur anlamıyorum canım çok sıkkın şuan ve inanın çok üzgünüm çok sinirliyim insanlara güvenilmiyor hemde hiç öyle güzel sözlerle istiyorlar ki inanın suan sokağa biraksaydim daha iyi yaşarlardi en azından diye düşünmeme sebep oldular bu kadar zor mu ya zor mu bir haftada nasıl olur anlamıyorum keşke vermeseydim keşke çok üzgünüm suan konuşacak edecek kelimede bulamıyorum Lütfen şu canları oyuncak gibi sahiplenmeyin ne olur canım çok yanıyor suan çok pişmanım insanlara güvendiğim için. Onların psikolojisi var onlar can ya ne olur peluş oyuncak gibi sahiplenmeyin şu canları.. Diyecek söz yok ne yapıcam şimdi bilmiyorum..

11 CEVAP

zeynepgurgen

Gerçekten akıl alır gibi değil. Yalvar yakar alıyorlar hayvanları. Ondan sonra saldım çayıra mevlam kayıra. O zaman amaç ne? Ne halt yemeye alıyorsunuz bu hayvanları? Üstelik bunlar yüzünden insan kendini suçlu hissediyor.

aksoy65

ölen yavru için çok üzüldüm , evden kaçan da umarım çok yakın zamanda bulunur. İnsanlara maalesef güvenemiyorsunuz çok sorumsuz ve çok yalancı olabiliyorlar ama suçu kendinizde aramayın, bilemezdiniz sonuçta.

akitalove

Malesef bende şuan sahiplendirdiğim kediden haber alamıyorum ve yaşadiğindan şüphe ediyorum.bu yüzden ben artik sahiplendirdiklerimi sözlesme ile sahiplendiricem en son adini elefteria koyduklarini soylemislerdi bi tanecikte fotograf atmislardi gerisi gelmedi malesef evet şoyle bakariz boyle bakariz diye soyluyorlar 1 hafta sonra sesleri çıtlari cikmiyor bende bu durumdan oldukca rahatsizim malesef

Friolero

Gerçekten ben bile sinir oldum. Bu hafta ikinci okuyorum böyle bir şey petlebi'de. Ama insanlar o evrede o kadar inandırıcı oluyorlar ki, inanıyoruz işte.

Kedi sahiplendireceğim zaman arıyorlar, direkt "kedi nerde? Yarın alalım" falan diye konuşmaya giriyorlar. Yani o kadar ciddiyetsizler ki, bir canlıya aldıktan sonra da bu tip insanların sahip çıkabileceğine inanmıyorum.

Ben de sizin yerinizde olsam napardım bilemedim. :((

Emrondre

Ben dışarda acı ile ses çıkaran sokak hayvanlarına üzülürken böyle haberleri duymak içimi acıtıyor.İnsanlar çok kötü ben bana emanet edilen emeneti gözüm gibi bakarken , o uyurken bile acaba ona iyi bakabiliyormuyum diye hergün düşünürken insanların böyle yapması beni inan beni çok üzüyor

zeynemila

İnsanlar alıyım istemezsemöldür, veya sokağa atarım diyor. Ben her suçu ben yapmışım gibi üstüme alırım. Şuanda o insanların utanması gerektiği kadar utanıyorum

Mukaddess

Çok zor konuşamıyorum bir şey diyemiyorum keşke demek istemiyorum ama keşke vermeseydim..

Emrondre

Biz daha yeni bir Ankara kedisini kırtardık önceden hevesle alınmış süslenmiş bakılmış iki yıl daha sonra çocukları olmuş balkona atılmış yavrum ,tüylerini makasla kesmişler ,soğuktan gözü çapak olmuş ,ağzı yüzü mantar birde bunun üstüne kızgınlık Rabbime şükürler olsun ordan kurtuldu şimdi veterinerde yeni sahibi ona gözü gibi bakıyor tedavisi sürüyor . Oyuncak değilki bunlarda bir canlı ben insanları gerçekten anlamıyorum ,merhamet hiçmi yok bu insanlarda cidden çok üzüldüm

Mukaddess

Kısırlaştırma ameliyatı sonrasında melek olmuş yavrum öyle söylediler.. Neden olmuş olabilir ki dişiydi? Kısırlaştırma şartı ile vermiştim ama gerçekten çok üzgünüm kendimi çok suçlu hissediyorum. Kiyamadigin o yavrulara bir şey olması beni paeamparca ediyor çok üzülüyorum zaten sahiplendirirken ayrı üzülüyorum takip ediyorum sonrasında ve o zamanda kötü haberler gelince çok üzülüyorum..

Emrondre

Kısırlaştırma ameliyatından sonra ne yolunda gitmemişte sonucu ölüm olmuş bence bunu araştırın bende sahiplendiğim kızımı yeni ameliyat ettirdim hiç bir sorun çıkmadı bence sebebini sorun , siz kendinizi suçlu hissetmeyin onların mutlu olması için yaptınız bu işi ...Kısırlaştırma ameliyatını nerde be kime yaptırmışlar sorun araştırın

Mukaddess

Kesinlikle araştıracağım.