Kedim İçin Hangi Suyu Kullanmalıyım?

KremTheCat

Merhaba. Kedim için kendi içme suyumuzdan kullanıyoruz. Ama araştırmalarıma göre kedi ve köpeklerin PH değeri düşük suları içmesi gerekiyormuş. Bulabildiğim en düşük PH şuan markalar arasından 6.5 ph. Bilindik kendini kanıtlamış bir marka.
Ama nötre yakın bir PH değerine sahip su kullanmam gerektiğini de söyleyen var.
Sizler hangi değerlere sahip suları kullanıyorsunuz?

2 CEVAP

sebileve

kendi içme sıyumdan veriyorum, hiç değerine bakmadım. ph istersen çay kaşığının ucuyla karbonat koyabilirsin suya. ph dengelemek zor değil.

develi99

Bence çok önemli değil...