Reflex-Trendline-Prochoice

Tusan

Sizce yavru kedi için hangini alırdınız?

8 CEVAP

Palyaco

Lavital içlerinde daha sağlıklı mamadir sorun yaşamazsınız uygun fiyatlida suan kullanılacak mamadir

dilanbulent

Hiçbiri. Bonacibo alın. İçerik olarak bu saydıklarınızdan daha iyi, ayrıca daha uygun. Reflex'in 2 kilo yavru kedi maması 150 lira civarı, Bonacibo'nun 3 kilo yavru kedi maması 170 lira. Trendline'dan bahsetmiyorum bile, Reflex'ten daha kötü içeriğe sahip nadir mamalardan. Eğer bütçeniz kısıtlıysa Bonacibo almanızı öneririm kısacası, daha da aşağısına sakın inmeyin.

Tusan

Teşekkürler araştırıcam

simbakedi

prochoice>reflex bence cünkü hatırladığım kadarıyla reflexte tuz vardı. dilanbulent'in dedigi gibi bonacibo da dercih edebilirsiniz

Tusan

Tesekkürler

Tusan

Tesekkürler

CakilYavrukus

Evet bütçenize göre muhakkak içeriğine bakarak alın, bazı mamalar pahalı da olsa içeriği boş. Ortalama olarak Proplan orjinal kapalı kutu yavru kedi maması öneririm, devamında proplan 1+ mamalarıyla devam edersiniz. Bir kedi için gerekli tüm besinler ve vitaminler var.

Tusan

Cok teşekkürler cevaplar için