Kedim Ev Yemeği Yedi

icebluedalin

Arkadaşlar merhabalar kedilerime kesinlikle ev yemeği vermiyorum ama nasıl farketmediysem ilk defa kedim mutfağa girip etli sebzeli ev yemegi yemiş mutfaga girdiğimde hemen kaçtı zaten yüzü gözü yemekti bir şey olur mu bir defadan? iç parazit oluşur mu? herhangi yapabileceğim bir şey var mı? kedimde şuan için olumsuz hiçbir durum gozlemlemedim yaklaşık 4 saat oldu yiyeli Yardımcı olursanız çok sevinirim

5 CEVAP

salihaondag8

Hiçbir sıkıntı olmaz sürekli yemediği takdirde bende mecbur kalınca maddi durumlarfan otururu sokak kedilerime mama olmadığında ev yemeği veriyorym hiçbir sıkıntı olmadı şuana kadar tabi uzun süreliğine vermemek gerek yani birşey olmaz korkmayın birdakine daha dikkatli olun inşallah 🤗

dilanbulent

Yok yok merak etmeyin 1 kereden bir şey olmaz ama kedinize et, tavuk, ciğer, balık gibi şeyler vermeniz kötü değil aksine iyi. Tabii bizim yediğimiz gibi soslu tavuk verin falan demiyorum ama tavuk haşlaması falan verebilirsiniz bunda kötü bir şey yok

salihaondag8

Yinede takipte kalın ilk defa yediyse yinede takip edin olumsuz birşey olursa hemen veterinere gösterin anlatın durumu inşallah birşey olmaz geçmiş olsun inşallah düzelir gider birşeyi yoktur inşallah umuyorum 🤗

icebluedalin

ya arada sadece yağsiz tuzsuz tavuk ve et haşlama veriyorum ama böyle salçalı yağlı tuzlu yani bildiğimiz yemek hiç yememisti çok tedirgin oldum bu yüzden cevaplarınız için çok teşekkür ederim

icebluedalin

çok sağolun 🙏