Kedim Kıl Yumağı Kustu Bu Tehlikeli Mi?

patiirma23

Merhaba, yaklaşık 4 yaşında kısır ve dişi bir tekir kedim var. Uykusundan uyanıp gece kıl yumağı kustu veterinere gitmeli miyiz tehlikeli mi?

6 CEVAP

Sutunannesi

Bence veterinere danışarak kedinize malt vermeye başlamalısınız :)

nyssa

kedi çimi de yedirebilirsiniz kusarak kıl yumağını atara malt ile de dışkıya atar ikisi de olur

Feronia

Bence veterineri hiç işe karıştırmadan malt kullanmaya başlamalısınız.

patiirma23

malt da kedi çimi de kullanıyorum

Malt:kedinin yedigi tuyleri diskilayip atmasina yardimcidir.
Kedi cimi:kedinin tuy yumagini kusmasina yardimcidir.
Veterinerinize danissaydiniz iyi olurdu ikisi ayni anda kullanilmaz diye biliyorum.biri kusturmasina biri sindirmesine yardimci.

patiirma23

bunu bilmiyordum çok teşekkür ederim