Kedi Tüy Dökümü İçin

sudesama

merhaba veterinerimiz balık yağı kullanın dedi ama kedim balık sevmiyor benim kokusunu beğenmez diye düşünüyorum tüyü kuru ,damla buldum tüy sağlığı için herkes çok beğenmiş hangisini almalıyım

3 CEVAP

CakilYavrukus

Veterineriniz balık yağı kullanın demiş, ancak şunu atlamış. Doğrudan balık yağı değil balık içeriği barındıran mamalar kullanmalısınız o halde, bu bir anda olacak iş değil zaten. Kediler doğası gereği tüy döker yazın ayrı kışın ayrı. Kaliteli mama yiyen kediler uzun vadede güzel ve parlak, sağlıklı tüylere sahip olur.

Anonymus985465

Çok sevdiği yaş mamanın içine koyabilirsiniz veya doğrudan damlatıcı ile ağzına damlatabilirsiniz.
Ayrıca yumurta sarısı da verebilirsiniz

sudesama

benim kedim balık sevmiyor nefret ediyor