Kedim Whiskas Yaş Mama Haricinde Yaş Mama Yemiyor Ne Yapabilirim?

Billthet12

7 yaşında bir kedim var Allaha şükür bir sağlık sorunu yok fakat whiskas tavuklu yaş mama haricinde yaş mama yemiyo çoğu markayı denedik konserve hiç bir şekilde yemiyor kokusu mu siniyor anlamıyorum yediği mamanin konserve olanını bile yediremiyorum şu marka çok güzel kesin yer dediğiniz bir mama var mi

3 CEVAP

9 yaşında bahçede beslediğimiz bir kedimizi sadece whiskas ve felix yaş mama yiyor diye böbrek yetmezliğinden kaybettik 1 ay önce. başka bir şey demiyorum.

Anonymus985465

Kliniklerde hasta kedilerin sahiplerine hangi mamayı yedirdikleri sorulduğunda, Whiskas cevabı veriyorlardı.
Çoğu mamada bağımlılık yapan tatlandırıcı, tuz, katkı maddeleri olduğundan bu da uzun vadede karaciğer, böbrek yetmezliğine sebep olabiliyor.
Haşlanmış tavuk, kıyma, schesir, nd, natura, nutri feline, bozita, miamor kedi çorbası öneriyorum

9 yaşında bahçede beslediğimiz bir kedimizi sadece whiskas ve felix yaş mama yiyor diye böbrek yetmezliğinden kaybettik 1 ay önce. başka bir şey demiyorum.