Scottish Disi Kedim İcin Mama Onerisi

lydnova

yetiskin kedim icin devamli kullanabilecegim kaliteli bir mama ariyorum. mamada aradigim sey kedimin kilo almasi ve cinsinden dolayi eklem rahatsizligina iyi gelmesi. kac gundur mama arayip duruyorum paranoyak oldum resmen. nd'nin icerigi guzel fakat bazi kedilerde kabiz yaptigi, kedilerin begenmedigi soyleniyor. hills'in icerigi kotu ama
kullanan kedilerde sorun olmuyor uzun yasiyorlar. sizlerin de fikrini almak isterim.

3 CEVAP

KimJeongguk

1.5-2kg nd alıp deneyin eğer memnun kalırsanız devam edersiniz. Biz nd den çok memnunuz.

mehtapkaplan

Merhaba,

Konunuzu geç farkettim. Biz Acana - Pasifica kullanıyoruz eklem için iyi olduğu belirtilmiş veterinerimizde acana marka önermişti.

Fistikliokum

mera kedi mamasini önerebilirim