Kedimin Fazla Su İçmedi Normal Mi

Durukj

Merhaba benim 5 aylık bir tekir kedim var 1 aydır önüne her 1 kase su koyduğumda direkt kaseyi bitiriyor sizce bu normal mi

7 CEVAP

gece18

Hayır normal değil. Fazla su içilmesi böbreklerle alakalı. Yada kullandığınız mama çok susatıyordur.

Durukj

Cevaplarınız için teşekkürler bugün hemen veterinere gideceğiz

Durukj

Bir kaseyi bitirmesine rağmen yinede susamış oluyor

Durukj

Royal canin kitten ve haftada bir felix yaş mama yiyor sizce bu mamalar fazla susatır mı yakında veterinere götüreceğim

normal değil. böbrek veya şeker problemi olması muhtemel. test yapılması lazım.

CakilYavrukus

Kedilerin fazla su içmesi gerekiyor zaten, ancak dediğiniz gibi suyu koyunca kabı bitirmesi normal değil, bir veterinere danışın

Anonymus985465

Hemogram yaptırın. Enfeksiyon olabilir.
Değerler iyiyse tam biyokimya yapılmalı.
Royal Canin ve Felix yedirmeyin lütfen.
İçinde et olan, tahılsız, şekersiz, tuzsuz, katkı maddesiz mamalar öneriyorum.
Sanabelle, Bozita numuneleri alabilirsiniz