Acil

Latife

Merbaha benim oğlum bu kaç gündür çok tuhaf miyavliyor dun gece sabah kadar uyutmadı ve bir dakika bile durmadı surekli miyavladi çok yüksek bir sesle hem de kisirlastirdiktan sonra böyle oldu doktor huysal olur demişti ama 10 kat daha agresif ne yapmalıyım her sesi geldiğin de içim gidiyor

2 CEVAP

ecetuqce

Bir süre devam ettikten sonra miyavlamasi durur daha yeni kisirlasti sonuçta aynı tepkilere devam etmesi normal ama tekrar bir kızgınlığa girerse veterinere götürün panel de içinde parca unutulduğu taktirde yani düzgün operasyon geçirmediği için tekrardan kızgınlığa giren bir çok kedi var

Latife

Aradım veterineri yeni olduğu için normal dedi ama 2 hafta geçti üstünden ilk defa bu kadar çok miyavladi çok şaşkınım