Kedi Kısırlaştırma

Pinarkara54

Yarın erkek kedimi kısırlaştırıcam da şeyi merak ediyorum gaz anestezisiyle yaptırıcam daha iyi dediler erkek kediler kısırlaştırmadan sonra hemen toparlanıyomu bakımı nasıl oluyo bilen bilgilendirebilirmi bide etrafa işiyodu o işemesini bırakırmı

7 CEVAP

Rosier4

Kaç yaşında kediniz

Rosier4

Ne zaman başladı işemeye

CakilYavrukus

Bizimki ameliyat dikişlerini kanattı kafalık takılı olduğu halde. Sonra 5 gün pusetinde baktık, kafalığı takılı olarak. Yemek ve tuvalet saatlerinde çıkartıp geri koyduk. Hasta bakar gibi baktık. Bilsem hiç kanatmadan en başından öyle bakardım

Pinarkara54

1.5 yaşında daha yeni başladı işemeye 2 gün oldu sinirliydi siniri falan geçti sakinledi biraz ama poşet ve çanta üstüne işemiş

Pinarkara54

1.5 yaşında daha yeni başladı işemeye 2 gün oldu sinirliydi siniri falan geçti sakinledi biraz ama poşet ve çanta üstüne işemiş

Pinarkara54

İyleşmesi ne kadar sürüyo

Ebrnk

Etrafa işemesini ameliyattan bir hafta sonra bırakır, erkek kedilerde iyileşme 1 gün gibi kısa sürer, ameliyat sonra işeme ve kusma gibi durumlar olabilir, ertesi güne toparlayıp yemeye içmeye ve anestezi etkisinden sıyrılmaya başlar. Gaz anesteziyi biz daha çok dişilerde kullanıyoruz demişti hekimimiz, katı anesteziyle yapmıştı