Erkek Kedim Ve Kilosu

Merhabalar 2,5 yaşındaki kısır erkek kedim 5,8 kilo. Normal mi kilosu? Bilemedim size sormak istedim.

6 CEVAP

GeceFanzini

Türüne göre değişiklik gösterir.. Bu çizelgeyi inceleyebilirsiniz..

https://blog.*******.com/kedilerin-kilo-cizelgesi/

CakilYavrukus

Kemik yapısına göre iri bir kediyse, kilosuna rağmen hareketliyse normal

Nrynrynry

Benim kedim sarman ve iri bir kedi, 5,5 kilo ve sağlığı şükür yerinde. Mutlaka kısır kedi maması yemeli magnezyum, fosfor ve kalsiyum oranları diğer mamalara göre farklı olduğu için böbrek taşı sorunu yaşamamak adına ve obezite sorunu olmaması için.

Benim kedim Norveç orman kedisi kırması o yüzden biraz iri. Teşekkür ederim yanıtlarınız için

GeceFanzini

P E T I B O M

Benim erkek kedim de 5.4 kilo. Uzun tüylü iri bir yapısı var, kilolu değil :) bence normaldir kedinizin yapısı iriyse