Kedim Patinaj Çekiyor

DuruKedy

Kedim geceleri koridor da patinaj çekiyor gün içinde zaten saatlerce oynuyoruz yorulmak bilmiyor ne yapmalıyım?

6 CEVAP

msfkaya

kışlık patilere geçiş yapın. yaz patileri soğuk havada iyi tutunma sağlamaz

dilanbulent

hahahahfkdhafdkm güzel bir başlık olmuş. Yapılacak pek bir şey yok kediniz yavru olduğu için uyuyup enerji bulduğu an oyun oynamak istiyor. Bir süre sonra alışacaksınız o patinajlara merak etmeyin :D

CakilYavrukus

Bence mutlu olun bu haline. Ne kadar hareket o kadar iyi demektir. Yaşlandıkça zaten oturaklaşıyorlar

Balimlilac

Offf surata bak tam yemelik maşallah çok ama çok tatlı bir kediniz var. Tekirler candır.

Busraaad

Benim ki de oynamayınca yanından geçerken çelme takıyor 🥲 ipe fare bağlayıp koşturuyorum evin içinde 5 dk da yorulup Bayılıyor hemen

elifnaz01

hahah çok tatlı bir soru, ona hareketli oyuncaklardan alabilirsiniz isterseniz eğer ki siz yoruluyorsanız. ama maşallah sağlıklı bir bebek ki koşuşturuyor, enerjisi yüksek.