Dişi Kedim Kısırlaştı Dikiş Yerinde Şişme Var

ssuwude

Kedimi kısırlaştıralı 9 gün oldu 2-3 gündür de dikiş yeri şişmeye başladı kisti vardı kistle beraber alındı yumurtalıklar ameliyat yerinin biraz daha büyük olması da ondan kaynaklı veterinerimle görüştüm korkulacak bir sey olmadıgını söyledi şişlik sert değil yumuşak, bir antibiyotik söyledi ona başlayacağım cumaya kadar geçmezse getir dedi sizce de ilacları kullanıp bekleyeyim mi yoksa götüreyim mi veterinere?

4 CEVAP

Deniz1741

Açıkçası tam bilemiyorum ama ben olsaydım veterinere götürürdüm .

Lorelei94

Benim kedimde de oldu bu veteriner iyilesme dokusu dedi geçti sonra

Sezgek

Henüz eritem bir doku yada enfeksiyon yok antibiyotiğe başlayın ayrıca yara bölgesini her gün batikon ile temizleyin yalıyorsa mutlaka yakalık takın yara yerinde bir kızarma ya da yarada bir akıntı durumu görürseniz acilen vete danışırsınız geçmiş olsun

yahu görmeden hayvanı nasıl antibiyotik verir ve siz o antibiyotiği nasıl vereceksiniz? VETERİNER DEĞİŞTİRİN.