Kısırlaşma Sonrası Depresyon Hali

Merhabalar, iki gün önce 1 yaşındaki dişi tekir kedimi kısırlaştırdık. Operasyon güzel geçti kan testleri de sağlıklı çıktı fakat operasyondan sonra eve geldiğimizden beri depresyonda gibi. Normal geldi ilk başlarda ameliyat oldu sonuçta dedik ama git gide iştahı azaldı kumuna gitmemeye başladı veterinerimiz normal bir süreç olduğunu söylese de içim içimi yiyor eski evladım gitti resmen bomboş bakan kedi geldi yerine :((

1 CEVAP

dilanbulent

Benim kedim de 10-15 gün böyle trip atmıştı, ondan sonra eski haline döndü canavar gibi oldu. Bazı kediler kısırlaştıktan sonra daha sakin bir yapıya sahip oluyorlar, benimkinde öyle bir şey olmadı canavar gibi sürekli koşturuyor evin içinde. Onu mutlu edecek şeyler yapın yavaş yavaş kendine gelmesini sağlayın