Kedim Bir Haftalığına Baska Eve Gitti Ama Tedirgin

kedim baska bir eve gitti yanında ben de varım ama korkuyo biz de kendş çantasına koyduk alışması için sizce bir şey olur mu veya ne yapılabilir

3 CEVAP

Balimlilac

Kediler yaşadıkları alanı sahiplenen ve rutinlerine oldukça düşkün hayvanlar. Şu an onun tüm rutini ve yaşam alanı değişti. İnsanlar da durum böyle başka bir yere gidince uyuyamama wc alışkanlık değişimi oluyor. Bu sebeple bunu yaşaması çok normal.

simbakedi

biz de başka eve gitmek zorunda kaldığımızda kedim korkmuştu odadan çıkmıyordu biz yokken, biz varken de sürekli ağlayıp miyavlıyordu. yaş mama ve oyunlarla alıştırdık ama 2-2.5 ay sonunda eve döndüğümüzde gerçekten normale döndü

suan birinci gün ve mama yemiyo tuvalete gitmiyo