Kedimin Çiş Bulaştırma Sorunu

zehratks

arkadaşlar kedim her çiş sonrası aşırı şekilde ponponlarına çiş bulaşmış biçimde tuvaletten çıkıyor vancat aktif karbonlu kedi kumu kullanıyorum daha önce karşılaşmamıştım böyle bir şeyle yaşayan var mı çözümü nedir her seferinde temizliyorum ama gözden kaçabiliyor yardımcı olun lütfen 🙏🏽

4 CEVAP

zehratks

o zaman en kısa sürede değiştiriyorum teşekkür ederim cevabınız için ♥️

aslihan_e

Çiş mi kaka mı bulaşıyor? Çiş yukarı doğru ponpona çıkmıyor benim gördüğüm kadarıyla. Kumun üstünde göllenme mi oluşuyor? Saniyesinde dibe doğru gider çiş normalde. Kakaysa kedide ishal vardır.

zehratks

yok kaka değil tam pipisini geri soktuğu yerin çevresinde oluyor evett çiş yaparken göllenme oluyor kumdan kaynaklı bir sorun gibi sanki kedim 1 yaşında 6 kilo ağır mı geliyor aceba dedim ama bilemedim

aslihan_e

Kumdan kaynaklı o zaman, daha biraz önce takip ettim bizimkini, çiş yapmadı oturup geri çıktı sandım sonra bir nokta gördüm kürekle baktım top şeklinde çıkarttım. Direkt içeri çekmiş kum bulaşmasına imkan vermiyor. Halbuki bizim kum en ucuz kumdu.