Neden Böyle Olmuş?

Gamzecs

En son bu siteden 2019 da alışveriş yapmıştım kedime malt almıştım alışveriş fiyat sınırı yoktu şimdi sınır gelmiş minimum 200 tl alışveriş yapılması gerekiyor malt alıcam 200 tl lik alışveriş yapmak zorundayım 😒

2 CEVAP

simbakedi

çünkü normal kargo fiyatları bile 20 tl oldu burası koli ile gönderiyor daha çok masraf demek bu ama bence müşteriler açısından kötü :(

Gamzecs

evet biliyorum küçücük oyuncakları bile kutuya koyup gönderiyorlar ama tuhaf olmuş