Kısır Kedi Maması

Gamzecs

Sizce proplan iyi bir mama mı hiils veya nd almak istiyordum fakat bütçemi aşıyor proplan onlara göre biraz daha uygun sizce proplan kısır maması alınır mı?

6 CEVAP

GeceFanzini

Ben ve elde acana ve nd gibi mamaları kullandım. Bazıları hill's veya proplanı çok kötülüyorlar, ama ben kullanmadığım için bir şey diyemiyorum.. Fakat uzun süredir bu mamaları kullanıp da hiç şikayeti olmayanlar var. Onlara danışırsanız daha sağlıklı olur.. Forumun arama yerinde proplan kısır kedi maması yazıp aratırsanız, mamayı kullananların görüşlerini öğrenebilirsiniz.

Gamzecs

Bazı kişiler matisse mamanın nd mamanın bir alt ürünü diye yazmış bir bakayım dedim içeriği güzel gibi siz ne düşünüyorsunuz?

Rosier4

Nd düşük tahıllı serisi ile proplanın kısır mamaları yanlış hatırlamıyorsam çok yakın fiyatdalar isterseniz göz atın nd düşük tahıllı almak daha mantıklı geliyor ama her mamada her kediye iyi gelmiyor maalesef.

Anonymus985465

Sanabelle, bozita

CakilYavrukus

Kedim 2,5 yaşında doğduğu günden beri proplan hindili kullanıyorum, 7. Aydan beri de kısır hindili kullanıyorum ve gayet memnunum. Proplan en pahalı mama haline de gelse almaya devam edeceğim. Tavsiye ederim. Benim kedinin kardeşi de proplan kullanıyorlar onlar da çok memnun.

Midnightoil

Kilo aldırmamış olsa devam edeceğim bir marka idi ama ne yazıktır ki yağlanma aşırı olunca bıraktık. Yoksa herhangi bir şikayetimiz olmadı hiç Proplan ile alakalı.