Erkek Kedim Kısırlaştı

Bugün Erkek kedimi kısırlaştırdım engel olmama rağmen yüksek yerlere atlayıp zıplıyor serbest bırakmalımıyım yoksa engel mi olmam gerek ?

4 CEVAP

perymel

Bence bir süre engel olmalısınız dikişlerin zarar görmemesi için.

gece18

Engel olmalısınız. Bir süre yüksek yerlere ulasmasın.

Coconutbey

Bence de engel olun orası belli bir süre açık yara gibi oluyor mikrop kapabilir kanama olabilir Allah korusun

2 gün daha veterinere gidecek değil mi antibiyotik için? Bence çok da şey etmeyin veteriner de kontrol edecek zaten dikişini. Ben serbest bırakmıştım sıkıntı yaşamadım. Ama çok aşırı hareketliyse belki tek odaya sınırlandırabilirsiniz 2 gün.