Kısır Kedi Maması

starstuff

Merhaba, kedim daha 8 aylık ve kısırlaştırdık. Kısırlaşmadan önce pro plan kitten tavuklu kullanıyorduk ve gayet sevip yiyor. Kısır maması olarak pro planın kısır mamasını gördüm ama 1 yaş üstü diyor. Yavru kediler için kısır maması çok az markada var. Sizce hangi mamayı kullanmalıyım? Şu an 3.5 kilo. Çok da kilo alsın istemiyorum. ND ve Acana gibi üst segment mamaları da merak ediyorum.

4 CEVAP

Nrynrynry

Ben brit care mamayı tavsiye edebilirim, piyasadaki mamaların içeriğinde mısır, mısır gluteni, soya, pancar, pancar küspesi, buğday vs gibi besinler var, brit care' in içeriği güzel 5 aydır kullanıyorum geçiş süresini kademeli yaptım bir tık uzun tuttum bu süreyi ishal olmasın diye.

CakilYavrukus

Mamayı değiştirmeyin, biz de sizin gibi proplan kullandık ve sonrasında kısırına geçtik, kısır hindili alın. Bir şey olmaz 10 aylık olmuş 1+ alabilirsiniz biz de aynı durumu yaşadık bir sorun olmadı kedimiz şuan 2,5 yaşında gayet sağlıklı

starstuff

Teşekkür ederim cevabınız için. Proplan dan devam ederim o zaman

CakilYavrukus

Rica ederim, yalnız piyasa da sahteleri mevcut, bir çok marka da hertürlü sahtekarlık var maalesef. 3 kg kapalı kutu uzun son kullanma tarihli mamaları sadece güvenilir yerlerden alın, taze taze yesin.