Bozita Kısır Kedi Maması

Gamzecs

Kedim 7,5 kilo şuan proplan yiyor fakat bazı kişiler kilo yaptırdığını ve içeriğinin pek beğenilmediğini söylediler bozita öneriliyor bu sitede de tahılsız ren geyikli mevcut önerir misiniz?

1 CEVAP

Midnightoil

Biz bir zaman kullandık, çok beğenerek yedi, tek sorun bizde tüy dökümünü fazlalaştırdı o yüzden başka mamaya geçtik ama içerik olarak güzel bir mama. Ara sıra değişiklik olması açısından almaya devam ediyorum.